Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari Servicii Evaluare Proprietati imobiliare

Număr anunț
DA40618064
Autoritate contractantă
Orasul Gura Humorului (CUI 6631418)
Furnizor / câștigător
Birou Expert Contabil - Evaluator Autorizat Radasanu Ioan Cristian (CUI 35460796)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.500 RON
Valoare atribuită
26.500 RON
Data publicării
12.06.2026 12:38
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
15.06.2026 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.500 RON

din 26.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.