Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FortiGate-80F - Trade-Up de la 80E
- Număr anunț
- DA40945635
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI RO713519)
- Furnizor / câștigător
- TEAM ONE PROFESSIONAL SERVICES SRL (CUI 15842597)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.100 RON
- Valoare atribuită
- 19.100 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 15:12
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.100 RON
din 19.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro