Ofertă acceptată Cumpărare directă

Drapele Romania / UE / Nato, de exterior, 90x135 cm, material long life

Număr anunț
DA40944072
Autoritate contractantă
CENTRUL EURO-ATLANTIC PENTRU REZILIENTA (CUI 44649418)
Furnizor / câștigător
COLOR TUNING SRL (CUI RO16582215)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,40 RON
Valoare atribuită
231,40 RON
Data publicării
05.08.2026 13:51
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,40 RON

din 231,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.