Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE SPORTIVE

Număr anunț
DA40945114
Autoritate contractantă
Comuna Pui (CUI 4374059)
Furnizor / câștigător
DRIBLING 67 SRL (CUI 17811090)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.206,61 RON
Valoare atribuită
5.206,61 RON
Data publicării
05.08.2026 14:45
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.206,61 RON

din 5.206,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.