Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipete Pasteur 3ml, STERILE, AMBALATE INDIVIDUAL - CALITATE SUPERIOARA - LIVRARE 24H *OFERTA *
- Număr anunț
- DA40944308
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 38437100-8 · Pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 900 RON
- Valoare atribuită
- 900 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 14:05
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
900 RON
din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro