Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie de prezentare albastra imitatie de piele , placheta aurie personalizata , diploma color
- Număr anunț
- DA40944866
- Autoritate contractantă
- Comuna Bala (CUI 4436836)
- Furnizor / câștigător
- COPYDEPO SRL (CUI 14572967)
- Cod CPV
- 39298700-4 · Trofee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398,36 RON
- Valoare atribuită
- 398,36 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 14:35
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
398,36 RON
din 398,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro