Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie bilete de avion Ankara-Bucuresti 06.08.2026
- Număr anunț
- DA40944172
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.333,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.333,22 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 13:57
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.333,22 RON
din 1.333,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro