Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie licenta antivirus
- Număr anunț
- DA40941872
- Autoritate contractantă
- COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
- Furnizor / câștigător
- SYSTECH HARDWARE SRL (CUI 34912346)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.530 RON
- Valoare atribuită
- 2.530 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 11:47
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.530 RON
din 2.530 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro