Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intervenție și configurare infrastructură rețea date – conexiune internet și router 4G

Număr anunț
DA40954721
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA (CUI 4390232)
Furnizor / câștigător
Cloud IT & Security (CUI 36295026)
Cod CPV
45314310-7 · Instalare de cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,23 RON
Valoare atribuită
997,23 RON
Data publicării
06.08.2026 18:31
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 19:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,23 RON

din 997,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.