Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZIȚIA DE PRODUSE AGROALIMENTARE NECESARE HRĂNIRII (PACHET)
- Număr anunț
- DA40954189
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI RO25347278)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.647 RON
- Valoare atribuită
- 10.647 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 15:31
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 15:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.647 RON
din 10.647 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro