Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de videoconferință

Număr anunț
DA40954656
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
Furnizor / câștigător
SOFT DISTRIB S.R.L. (CUI 48830947)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.190 RON
Valoare atribuită
4.190 RON
Data publicării
06.08.2026 17:01
Termen limită
11.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 17:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.190 RON

din 4.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.