Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie pompa centrifugala F32/200B
- Număr anunț
- DA40954240
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
- Furnizor / câștigător
- MGA TOOLS SRL (CUI RO34286854)
- Cod CPV
- 42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.015 RON
- Valoare atribuită
- 5.015 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 15:36
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 21:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.015 RON
din 5.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro