Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese auto TM-12-AOS
- Număr anunț
- DA40953705
- Autoritate contractantă
- Comuna Bogda (Primaria Bogda Jud. Timis ) (CUI 5313327)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-OVAROM SRL (CUI RO5137115)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608,10 RON
- Valoare atribuită
- 608,10 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 14:53
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
608,10 RON
din 608,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro