În evaluare
Anunț de participare
SERVICII DE MENTENANȚĂ AUTOSPECIALA DE DEGIVRARE AERONAVE VESTERGARD ELEPHANT MY
- Număr anunț
- SCN1178609
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 07:32
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277752
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI.pdf.p7s
- DRAFT ACORD CADRU.pdf.p7s
- DRAFT CONTRACT SUBSECVENT.pdf.p7s
- fomulare generale pentru ofertanti servicii mentenanta degivror Vestergard.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1277752.pdf
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI INFORMATII SUPLIMENTARE.pdf.p7s
- STRATEGIE CONTRACTARE SI CAIET SARCINI.pdf.p7s
Clarificări & decizii (2)
Termen prelungit-
25.08.2026 08:45
-
25.08.2026 08:31Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178609.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
HELVE SERVICE S.R.L. CUI 37922042
Subcontractanți 1
PRECOTTI SRL CUI RO 17250621
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.