Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE REPARATII
- Număr anunț
- DA40976857
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO TEKH SRL (CUI RO12145536)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 872,14 RON
- Valoare atribuită
- 872,14 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 21:50
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
872,14 RON
din 872,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro