Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de bransament electric

Număr anunț
DA40976769
Autoritate contractantă
R 4297827 ORASUL ODOBESTI (CONSILIUL LOCAL al ORASULUI ODOBESTI)
Furnizor / câștigător
CAVOTESTER ELECTRIC S.R.L. (CUI 25380690)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.352,69 RON
Valoare atribuită
4.352,69 RON
Data publicării
11.08.2026 17:11
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.352,69 RON

din 4.352,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.