Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatie pentru NT13YTM

Număr anunț
DA40976644
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Neamt (CUI 12325316)
Furnizor / câștigător
AUTO MOLDOVA SA (CUI 7983978)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
172,80 RON
Valoare atribuită
172,80 RON
Data publicării
11.08.2026 16:11
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

172,80 RON

din 172,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.