Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Aer conditionat Yamato Optimum 12000 btu + 24000 btu cu console incluse si kit montaj

Număr anunț
DA40976483
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
PROMPT SERVICE CLIMA SRL (CUI RO6706510)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.379,33 RON
Valoare atribuită
4.379,33 RON
Data publicării
11.08.2026 15:47
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.379,33 RON

din 4.379,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.