Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de defrisare vegetatie

Număr anunț
DA40975088
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
TERASAMENT CONCEPT SRL (CUI 31478910)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
11.08.2026 14:08
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.