Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,8% sub estimat

Mască laringiană i-gel pentru adulți, mărimea 4, cu canal de aspirație gastrică, 50–90 kg

Număr anunț
DA40969245
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
RIAN BAA TRADE S.R.L. (CUI RO34286820)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.115,60 RON
Valoare atribuită
1.040 RON 6,8% sub estimat
Data publicării
11.08.2026 08:48
Termen limită
16.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.115,60 RON estimat 6,8%

Adjudecat la 93,2% din estimat · economie 75,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.