Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Speculi auriculari adulti si copii - CPU
- Număr anunț
- DA40968756
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,22 RON
- Valoare atribuită
- 211,22 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 07:51
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
211,22 RON
din 211,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro