Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare ulei de motor ADV1542261
- Număr anunț
- DA40963045
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- PETROL OFFICE DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 54672086)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.979,69 RON
- Valoare atribuită
- 27.979,69 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 10:22
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.979,69 RON
din 27.979,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro