Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set huse sterile angiograf
- Număr anunț
- DA40962387
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
- Cod CPV
- 33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.250 RON
- Valoare atribuită
- 4.625 RON
- Data publicării
- 10.08.2026 09:43
- Termen limită
- 15.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.625 RON
din 4.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro