Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solutie curatare pentru sistemul de climatizare echipament RMN 1.5T SIGNA EXPLORER FIXED PLUS
- Număr anunț
- DA40956794
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI RO12924986)
- Cod CPV
- 24300000-7 · Produse chimice anorganice si organice de baza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314 RON
- Valoare atribuită
- 314 RON
- Data publicării
- 07.08.2026 10:26
- Termen limită
- 12.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
314 RON
din 314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro