În desfășurare
Anunț de participare
EFICIENTIZARE ENERGETICA BLOC 5, STR. MUNCII, ORAS URICANI, JUDETUL HUNEDOARA
- Număr anunț
- SCN1178622
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.682.682,50 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 10:39
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1277789
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
27.08.2026 09:43Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasatRaspuns consolidat solicitari de clarificari
-
24.08.2026 10:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareAtasat.Raspuns consolidat solicitari de clarificari
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (31.08.2026 15:00).
Valoare estimată
6.682.682,50 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.