Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de birotica si papetarie- OF Botosani

Număr anunț
DA40977308
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
EVOPRAKTIC S.R.L. (CUI 43030390)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,90 RON
Valoare atribuită
294,90 RON
Data publicării
12.08.2026 08:38
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,90 RON

din 294,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.