Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pistol lipit 40W Lipiciosul Mare Daco REFERAT 91158 ALEGRIA
- Număr anunț
- DA40977373
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504 RON
- Valoare atribuită
- 504 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 08:45
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
504 RON
din 504 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro