Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,2% sub estimat
Apa de izvor plata in sistem watercooler 19 L / Pahare de carton de unica folosinta
- Număr anunț
- DA40977166
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana pentru Cultura Satu Mare (CUI 3897203)
- Furnizor / câștigător
- CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 230 RON 4,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2026 08:25
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
230 RON
din 240 RON estimat
4,2%
Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.