Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA

Număr anunț
DA40976432
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
Furnizor / câștigător
PRODBAC SECURITY SERVICES SRL (CUI RO29700061)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.209,20 RON
Valoare atribuită
5.209,20 RON
Data publicării
11.08.2026 15:42
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.209,20 RON

din 5.209,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.