Număr anunț
DA40974937
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SIMLEU (CUI 4291484)
Furnizor / câștigător
KUBIK IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO4147854)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.878,29 RON
Valoare atribuită
1.878,29 RON
Data publicării
11.08.2026 14:00
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.878,29 RON

din 1.878,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.