Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cataratoare teren joaca
- Număr anunț
- DA40977491
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA-DOMENIULUI-PUBLIC-SATU-MARE (CUI 4750196)
- Furnizor / câștigător
- PLATEROM SRL (CUI RO15224120)
- Cod CPV
- 43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.000 RON
- Valoare atribuită
- 23.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 08:56
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 09:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.000 RON
din 23.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro