Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare pachet banner și semne rutiere
- Număr anunț
- DA40975793
- Autoritate contractantă
- COMUNA TETCHEA (PRIMARIA COMUNEI TETCHEA) (CUI 4705942)
- Furnizor / câștigător
- IL BIRICHINO MODA SRL (CUI RO29106230)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002,07 RON
- Valoare finală
- 1.002,07 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:55
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.