Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE PT REPARATII SPATII COMUNE

Număr anunț
DA40976777
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
Furnizor / câștigător
INTER-CONTI COM SRL (CUI RO5526120)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
734,09 RON
Valoare atribuită
734,09 RON
Data publicării
11.08.2026 17:27
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

734,09 RON

din 734,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.