Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa identificare zone h=150 mm,- l=200 mm,inscriptionata cu denumirea D4.5

Număr anunț
DA40976911
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49 RON
Valoare atribuită
49 RON
Data publicării
12.08.2026 07:24
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49 RON

din 49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.