Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare viata grup nominal

Număr anunț
DA40977688
Autoritate contractantă
COMUNA SCANTEIA (CUI 4540313)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
Cod CPV
66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.799,64 RON
Valoare atribuită
1.799,64 RON
Data publicării
12.08.2026 09:11
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.799,64 RON

din 1.799,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.