Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card de memorie SanDisk ;Body camera Boblov HD66-02/D71296P, slot card, Night Vision, 8 ore inregist

Număr anunț
DA40976503
Autoritate contractantă
Comuna Cozmesti (Primaria) (CUI 16670635)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.939,52 RON
Valoare atribuită
1.939,52 RON
Data publicării
11.08.2026 15:49
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.939,52 RON

din 1.939,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.