Ofertă acceptată Cumpărare directă

Grund Anticoroziv pentru Metal (Gri, Rosu Oxid, Alb, Negru) 25KG

Număr anunț
DA40977851
Autoritate contractantă
Comuna Floresti - Stoenesti (Primaria) (CUI 5123799)
Furnizor / câștigător
NOVASIM MANUFACTURING S.R.L. (CUI RO1160514)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285 RON
Valoare atribuită
285 RON
Data publicării
12.08.2026 09:22
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285 RON

din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.