Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUSE TONER ORIGINALE BROTHER MFC-9140 cyan yellow magenta si MINOLTA BIZHUB 20 P black
- Număr anunț
- DA40973715
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- ULM CART SRL (CUI RO28530325)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.408 RON
- Valoare atribuită
- 4.408 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 12:51
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.408 RON
din 4.408 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro