Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Masă de lucru din inox, fără poliță, fără rebord, cu întărituri pe 3 laturi, tip U - 1800x700x850(h)
- Număr anunț
- DA40976405
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SPLENDID-SERVICE SRL (CUI RO4014904)
- Cod CPV
- 39121200-8 · Mese (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.611,30 RON
- Valoare finală
- 4.611,30 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 15:39
- Data finalizării
- 12.08.2026 09:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.