Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE SI DEZINFECTANTI

Număr anunț
DA40978351
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 CARANSEBES (CUI 28945543)
Furnizor / câștigător
BT MINIDAIO SRL (CUI 34205957)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.233,66 RON
Valoare atribuită
1.233,66 RON
Data publicării
12.08.2026 09:51
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.233,66 RON

din 1.233,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.