Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reconditionare teren sintetic + inlocuire gresie exterioara
- Număr anunț
- DA40977807
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- MMP STEEL S.R.L. (CUI RO51882784)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.966,95 RON
- Valoare atribuită
- 123.966,95 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 09:19
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.966,95 RON
din 123.966,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro