Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASETA DIRECTIE REMAN CU PIESA VECHE LA SCHIMB (CONTINE SET BURDUFE/BIELETE)
- Număr anunț
- DA40978508
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 42140000-2 · Angrenaje, elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.216,93 RON
- Valoare atribuită
- 1.216,93 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 10:00
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.216,93 RON
din 1.216,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro