Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pansament steril hemostatic Pahacel absorbabil din celuloza oxidata dimensiune 5x7,5CM

Număr anunț
DA40977189
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI RO29875195)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
12.08.2026 08:28
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.