Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta Asigurare RCA

Număr anunț
DA40977045
Autoritate contractantă
ORAS CAZANESTI (PRIMARIA CAZANESTI) (CUI 4231962)
Furnizor / câștigător
GENERALI ROMANIA ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI RO2886621)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
977 RON
Valoare atribuită
977 RON
Data publicării
12.08.2026 08:11
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

977 RON

din 977 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.