Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Studiu de Fezabilitate
- Număr anunț
- DA40975205
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADASTRITA (CUI 5148386)
- Furnizor / câștigător
- ENERGY PLAN DESIGN S.R.L. (CUI 48419004)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare finală
- 30.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 14:16
- Termen limită
- 16.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.