Ofertă refuzată Cumpărare directă

SISTEM DRENAJ TRICAMERAL

Număr anunț
DA40966834
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI RO10363240)
Cod CPV
33141640-8 · Drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.520 RON
Valoare finală
3.520 RON
Data publicării
10.08.2026 14:03
Data finalizării
12.08.2026 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.