Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Consumabile Originale Epson WF-C5890DWF

Număr anunț
DA40978620
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA IBANESTI (CUI 29035422)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.507,40 RON
Valoare atribuită
12.507,40 RON
Data publicării
12.08.2026 10:07
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.507,40 RON

din 12.507,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.