Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de origine animala, carne si produse din carne
- Număr anunț
- DA40970075
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA "DR. ELENA POPOVICI (CUI 15778443)
- Furnizor / câștigător
- DULGHERU SORIN PFA (CUI RO22270471)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940,44 RON
- Valoare atribuită
- 940,44 RON
- Data publicării
- 11.08.2026 09:45
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940,44 RON
din 940,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro