Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE MATERIALE DE INTRETINERE Numar de referinta: 17 Pret de catalog: 657,02 RON / Unitate de ma

Număr anunț
DA40977025
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-SANIT SRL (CUI 12364803)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
657,02 RON
Valoare atribuită
657,02 RON
Data publicării
12.08.2026 08:07
Termen limită
17.08.2026 17:00
Data finalizării
12.08.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,02 RON

din 657,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.