Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUTII FARMACEUTICE 250 ML/ 150 ML/ FLACOANE PLASTIC 50 ml/ Dop cu siguranta - FARMACIE
- Număr anunț
- DA40978116
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,50 RON
- Valoare atribuită
- 385,50 RON
- Data publicării
- 12.08.2026 09:38
- Termen limită
- 17.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.08.2026 10:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
385,50 RON
din 385,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro